Najnowsze informacje dotyczące popularnego programu śniadaniowego “Pytanie na śniadanie”. W mediach społecznościowych programu wdarła się mała wpadka... Jeden niewielki błąd sprawił, że Internauci nie zapomną tego na długo! O czym mowa?

Jak wiadomo, każda telewizja transmitowana na żywo obarczona jest pewnymi ryzykownymi działaniami - nigdy nie wiadomo, czy nie wydarzy się coś, co całkowicie zepsuje bądź lekko zaburzy ustalony prędzej harmonogram.

Tym razem błąd nie wystąpił na wizji, lecz w mediach społecznościowych! O co chodzi?

Internauci nie zapomną tego jeszcze przez długi czas!

W najnowszym odcinku poruszany był temat spożywania posiłków przez dzieci podczas oglądania bajek. Nic nie budziłoby zdziwienia i wątpliwości, gdyby nie nagłówek w mediach społecznościowych, którego niefortunny szyk zdania sprawił, iż brzmi jak tekst o... kanibalizmie!

- Jedzenie dziecka przy bajkach w telefonie czy tablecie - jesteście za czy przeciw? - brzmi pytanie w mediach społecznościowych “Pytania na śniadanie”.

Tekst ten od razu stał się viralem wykorzystywanym w memach, a Internauci zaczęli żartować z “jedzenia dzieci”. Błąd został szybko poprawiony, lecz w pamięci Internautów pozostanie na długo!

Pytanie na śniadanie/ plotek.pl