Najnowsze informacje dotyczące zmarłego sprzed niemal dwóch laty reżysera, Piotra Woźniaka - Staraka mogą mocno zaskoczyć. Okazuje się, że miejsce spoczynku mężczyzny aktualnie wygląda zatrważająco. O co chodzi?

Kiedy w sierpniu 2019 roku media obiegła przerażająca informacja o śmierci jednego z najbardziej popularnych reżyserów i producentów filmowych, Piotra Woźniaka - Staraka, tysiące Polaków dosłownie zaniemówiło.

Zarówno fani mężczyzny, jego żony dziennikarki Agnieszki Woźniak - Starak, bliscy, a także koledzy i koleżanki z branży show – biznesu przez wiele tygodni nie mogli pogodzić się z myślą, że 39 – latka nie ma już pośród nas. Dziennikarka zniknęła ze świata mediów na kilka miesięcy.

Miejsce spoczynku producenta filmowego wygląda przerażająco!

Piotr Woźniak - Starak został początkowo pochowany w rodzinnej miejscowości na Mazurach. Okazało się jednak, że było to niezgodne z prawem, zatem grób przeniesiono na warszawskie Stare Powązki.

Dotychczas grób był niezwykle skromny - składał się z kamienia z wygrawerowanymi danymi reżysera, który ozdobiony był roślinnością.

Aktualnie miejsce spoczynku wygląda przerażająco - przykryte jest deskami, a spod nich wystają pręty. Najwidoczniej miejsce spoczynku aktualnie znajduje się w przebudowie.

Grób/ se.pl

Piotr Woźniak - Starak/ screen youtube