Elżbieta Jaworowicz zachwyca nogami. Trzeba przyznać są jej prawdziwą wizytówką!

Elżbieta Jaworowicz i jej słynne nogi

Mimo swojego wieku Elżbieta Jaworowicz nie przestaje tracić na urodzie. 75-letnia dziennikarka chwali się nogami.

Mąż Elżbiety Jaworowicz. Kim jest?

Elżbieta Jaworowicz nie należy do osób, które chętnie dzielą się pikantnymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dlatego też każda informacja, której uda się wydostać poza cztery ściany Jaworowicz, jest sensacją.

Okazało się, że najnowsze informacje na temat Jaworowicz są naprawdę sensacyjne.Prowadząca programu TVP "Sprawa dla reportera" nie mówi nic na temat swoich dzieci ani wszystkich byłych mężów. Czy w ogóle założyła rodzinę?

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube

Elżbieta Jaworowicz miała kilku mężów. Jej pierwszy mąż był biznesmen. To jedyne informacje, które udało się ustalić. Jej drugi mąż – po którym pozostawiła sobie nazwisko, był kierowcą rajdowym. Trzecim mężem dziennikarki był Eugeniusz Mleczak, który był pracownikiem MON i doradcą w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego.

Eugeniusz Mleczak byl niegdys rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej. Niestety jego kariera w MON zakończyła się po głośnym skandalu, który miał miejsce w 2003 roku. Jak przypomina RMF24.pl: Mleczak mial przekazac wowczas, że: "cztery francusko-niemieckie rakiety przeciwlotnicze Roland, odnalezione przez polskich żołnierzy w pobliżu Hilli w środkowo-południowej strefie Iraku, mają datę produkcji 2003 rok". Mąż Jaworowicz był także doradcą w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Było to w roku 2004.

Elżbieta Jaworowicz, screen: Pikio
Elżbieta Jaworowicz, screen: Pikio
Elżbieta Jaworowicz, screen: Pikio

Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT