Najnowsza informacja dotycząca dziennikarza, Rafała Poniatowskiego właśnie ujrzała światło dzienne. Koleżanka z branży ujawniła ostatniego otrzymanego od dziennikarza SMS-a. Ta wiadomość niezwykle porusza. Walczył do samego końca!

Informacja o śmierci jednego z najbardziej szanowanych i uznanych dziennikarzy popularnej stacji telewizyjnej TVN24, która pojawiła się niespodziewanie w mediach zszokowała niemalże wszystkich.

Mężczyzna zmarł wczoraj, 15 maja 2021 roku w wieku zaledwie 48 lat. Rafał Poniatowski związany był z ową stacją przez blisko dwadzieścia lat, a jego reportaże wzbudzały sporo emocji, ale i uznania ze względu na profesjonalizm w swojej profesji.

Rafał Poniatowski przegrał walkę z nowotworem, którą toczył przez blisko trzy lata.

Walczył do samego końca!

Koleżanka z branży dziennikarskiej, również pracująca w stacji TVN24 Brygida Grysiak podzieliła się z internautami ostatnią wiadomością, jaką otrzymała od Poniatowskiego. Z jej słów wynika, że mimo złego stanu mężczyzna wciąż deklarował, że czuje się dobrze.

- Wiadomo było, że jest bardzo, bardzo źle i że tym razem już chyba się nie uda. Napisał, cytuję, że jego samopoczucie jest lepsze niż doktorów. A wiem, że już wtedy miał trudności także z widzeniem. Poniat to człowiek prawdziwy do kości, mądry, spokojny, dobry. Pustka po Rafale to jest taki lej po bombie - powiedziała dziennikarka.

Rafał Poniatowski/ screen youtube