Kuriozalna sytuacja w jednej z miejscowości w Polsce. Nieprawdopodobne, na co rodzice pewnej dziewczynki chcą przeznaczyć pieniądze, które otrzymała od rodziny na komunii. Rodzina i znajomi nie kryją ogromnego oburzenia. Żądają zwrotu pieniędzy! O co w tym wszystkim chodzi?!

Ta nieprawdopodobna sytuacja przytrafiła się w jednej z polskich rodzin tuż po odbyciu się ceremonii komunii świętych. Jak wiadomo, obecny miesiąc - maj – dla rodzin katolickich oznacza “miesiąc komunii świętych”.

W rodzinach, w których dziecko przystępuje do owego sakramentu oznacza to spore świętowanie, które swoim rozmachem nierzadko przypomina wręcz małe wesele.

W jednej z rodzin wydarzyło się jednak coś nieprawdopodobnego – rodzice dziecka chcą przeznaczyć pieniądze zebrane na uroczystości na zaskakujący cel.

Rodzina żąda zwrotu pieniędzy!

Matka dziewczynki wyznała w sieci, że otrzymane pieniądze przeznaczy na... operację plastyczną córki! Chce pozbyć się rzekomego problemu jej odstających uszu.

Zarówno rodzina, jak i znajomi oraz Internauci uważają, że jest to skrajnie oburzające. Niektórzy członkowie rodziny domagają się nawet zwrotu pieniędzy - chcą bowiem kupić dziewczynce inny prezent materialny.

Komunia Święta/ screen youtube