Niegdyś była wielką gwiazdą znanego programu informacyjnego, potem nagle została zwolniona i słuch o niej zaginął na wiele lat... Czym dziś zajmuje się Małgorzata Wyszyńska? Jej ścieżka kariery może zaskoczyć naprawdę wiele osób!

Małgorzata Wyszyńska to postać nieco zapomniana, ponieważ już od niemal dziesięciu lat nie widnieje w telewizji, lecz mimo to wiele osób ją zapamiętało. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że dziennikarka wprowadziła sporo zamieszania w popularnej stacji telewizyjnej.

Zwalniano ją aż dwukrotnie!

Małgorzata Wyszyńska z całą pewnością należała do osób niezwykle odważnych i chcących dopiąć swego. Kobieta rozpoczęła swoją pracę w Telewizji Polskiej już w roku 1997, gdzie prowadziła najważniejsze programy, jak “Teleexpress”, “Wiadomości” czy “Pytanie na śniadanie”.

W roku 2010 ówczesny szef TVP, Jacek Karnowski zwolnił ją bez uprzedzenia oraz wyraźnego powodu. Zaledwie pół roku później, po zmianie szefa stacji telewizyjnej ponownie otrzymała propozycję pracy... i to na jego stanowisku!

Kiedy już zaczęła tam pracować, Małgorzata Wyszyńska szybko zaczęła składać wypowiedzenia wszystkim osobom związanym z Jackiem Karnowskim, za co... także została zwolniona. Kobieta złożyła pozew sądowy przeciwko TVP.

Od roku 2012 nie można ujrzeć jej już w telewizji, a aktualnie – jak donoszą media – jest freelancerem współpracującym z serwisem wdrodze.pl.