Najnowsze fotki opublikowane na profilu Maffashion w mediach społecznościowych zadziwiają! Celebrytka pokazała swój nowy dom, w którym już niebawem zamieszka wraz ze swoją rodziną. Dominuje mocno nowoczesny styl budynku. Fani nie mogą się napatrzeć!

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska to 33 – letnia blogerka modowa, która swoją działalność w sieci rozpoczęła jeszcze na długo przed powstaniem profesji influencera. Kobieta swoją markę osobistą budowała przez wiele lat, teraz odnosząc sukcesy na arenie międzynarodowej.

Maffashion bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych dla najlepszych czasopism, jest twarzą wielu firm, a także jest właścicielką własnej marki odzieżowej “Eppram”.

Dom jak z marzeń!

Julia Kuczyńska związana jest z aktorem, Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała się syna Bastiana. Rodzina aktualnie jest na etapie budowania własnego zacisza, a blogerka raz po raz ujawnia wygląd nowego domu.

Ostatnio na Instastories Maffashion pojawiły się fotki domu z zewnątrz. Dominuje wyraźnie nowoczesny styl, który przełamany jest ciepłym drewnem. Trzeba przyznać, że nowy dom robi ogromne wrażenie! Fani są zachwyceni i nie mogą napatrzeć się na budynek.

Maffashion/ instagram: maffashion_official

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY