Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Magdę Gessler w jej mediach społecznościowych robi w sieci prawdziwy szał! To fotka sprzed wielu lat, Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej, gdyż naprawdę wiele osób ją pokochało.

Kobieta zaskarbiła sobie uznanie tysięcy fanów dzięki swojej bezpośredniości, otwartości i szczerości.

Ostatnio zamieszczona fotka bardzo spodobała się fanom restauratorki – co przedstawia?

Zdjęcie z pierwszego ślubu robi w sieci furorę!

Magda Gessler opublikowała fotkę ze ślubu z pierwszym mężem, Volkhartem Mullerem. Kobieta miała wtedy 24 lata i była w zaawansowanej ciąży.

- Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem. Zakochani w sobie zapomnieliśmy o sesji ślubnej i zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości. Mój zapach z tego dnia zostanie zawsze w mojej emocjonalnej pamięci. – napisała Magda Gessler.

Fani są zachwyceni zarówno miłością, jaka bije od zdjęcia, jak i kreacją, jaką miała na sobie wówczas Magda Gessler.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY