Nieznane dotychczas fakty dotyczące najpopularniejszego komentatora sportowego, Dariusza Szpakowskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że historia małżeństwa Szpakowskiego i Grażyny Strachoty jest wręcz nie do wiary. Relacja jak z najlepszego filmu! Koniecznie przeczytaj, jak układały się ich losy.

Postać Dariusza Szpakowskiego, a właściwie jego głos znany jest niemalże wszystkim. Mężczyzna od niemalże 40 lat dostarcz miłośnikom sportu ogromnych emocji, żarliwie komentując różne rozgrywki i wydarzenia sportowe.

O życiu prywatnym mężczyzny jednak niewiele wiadomo, lecz historia jego małżeństwa z aktorką, Grażyną Strachotą jest niezwykle poruszająca!

To historia jak z filmu!

Okazuje się, że para wpadła na siebie całkiem przypadkiem w charakteryzatorni – on przygotowywał się do komentowania jednych z zawodów, ona zaś do spektaklu. Od razu wpadli sobie w oko, lecz żadne z nich nie wyraziło swoich uczuć.

Kilka lat później los chciał, aby ich drogi ponownie się zeszły - Dariusz Szpakowski natknął się na Grażynę Strachotę... w górach, a dokładnie w kolejce na wyciąg na Kasprowy Wierch! Komentator uczył kobietę jazdy na nartach, a chwilę potem znaleźli się w jednej z restauracji, gdzie od razu się w sobie zakochali i do dnia dzisiejszego tworzą udane małżeństwo.