Najnowsze informacje dotyczące jednego z najlepszych polskich skoczków, Kamila Stocha, które właśnie pojawiły się w mediach wręcz zatrważają. Jak się okazało, sportowiec przeszedł operację. Fani są mocno zmartwieni... O co chodzi? Czy stan zdrowia skoczka się pogorszył?

Kamil Stoch to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych polskich skoczków od wielu lat. Dzięki swoim wspaniałym osiągnięciom zyskał miano następcy Adama Małysza - historii polskich skoków narciarskich.

33-letni mężczyzna od wielu lat z wielką dumą i godnością reprezentuje biało - czerwone barwy Polski, odnosząc nie tylko sukcesy jako indywidualny zawodnik, ale także wraz z innymi skoczkami działając w drużynie.

Ostatnio opublikowane zdjęcie na Instagramie skoczka mocno zaskoczyło wszystkich!

Kamil Stoch w szpitalu

Kamil Stoch w roku 2014 przeszedł operację usunięcia narośli kostnej, przez co był wykluczony z zawodów Pucharu Świata i przez pewien czas musiał poruszać się o kulach. Okazuje się, że kontuzja powróciła, lecz tym razem dotyczyła drugiej nogi skoczka.

Na szczęście owa kontuzja przytrafiła mu się już po sezonie, zatem skoczek będzie miał dużo czasu na powrót do zdrowia, aby w następną zimę ponownie zawalczyć o trofea.