Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej lubianych aktorek kultowego serialu “M jak Miłość” właśnie ujrzały światło dzienne. Czy Adriana Kalska odchodzi z serialu? Fani są bardzo zaniepokojeni i obawiają się potwierdzenia owego twierdzenia... Skąd te spekulacje? Czy to prawda?

Jak wiadomo wśród fanów uwielbianego serialu “M jak Miłość”, Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska oboje są aktorami i poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Para nie dość, że w serialu gra zakochanych, tak również pozostaje w związku w życiu prywatnym.

Ostatnio jednak pojawiły się spekulacje o odejściu Adriany Kalskiej z serialu, na co wskazuje kilka faktów... O co chodzi?

Adriana Kalska odchodzi z “M jak Miłość”?

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o rzekomym odejściu Kalskiej z produkcji. Dlaczego?

W serialu para przechodzi poważny kryzys, a serialowa Iza wyjeżdża do Francji. Jednocześnie w mediach społecznościowych Kalskiej pojawiła się informacja o całkiem nowym przedsięwzięciu.

Adriana Kalska pochwaliła się, że już niebawem będzie ją można obejrzeć jako główną bohaterkę nowego serialu “Papiery na szczęście”, który emitowany będzie w TV7. Czy to oznacza koniec współpracy z Telewizją Polską?