Każdy z nas ma pewne wyobrażenie idealnego partnera. I kobiety, i mężczyźni szukają w potencjalnej drugiej połówce konkretnych cech, inne z kolei wykluczają stworzenie szczęśliwego związku.

Największymi wadami u partnerów okazują się być nie tylko niewierność czy skłonność do kłamstwa. By nie wpaść w nieszczęśliwą relację, dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę.

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie są dobrymi partnerkami

Część osób wierzy w to, że znak zodiaku może determinować nasz charakter i to on sprawia, że przypisuje się nam pewne cechy. Jeśli w to wierzyć, warto zastanowić się dwa razy przed wejściem w bliższą relację z kobietami spod tych znaków zodiaku.

Kłótnia. Źródło: Youtube As/Is
Kłótnia. Źródło: Youtube As/Is

Express Ilustrowany podaje, że jeśli chcemy stworzyć szczęśliwy związek i z czasem poślubić swoją drugą połówkę, lepiej unikać kobiet spod kilku znaków zodiaku. Jakich?

Uważaj na partnerki, które są zodiakalnymi Rybami – choć na początku zdają się być idealne, za jakiś czas zorientujesz się, że są chorobliwie zazdrosne i chcą kontrolować partnera oraz wiedzieć o wszystkim, co robi.

Wodniki również potrafią dać partnerom w kość. Żyją wbrew zasadom, nie chcą brać ślubów i są niezwykle uparte, a na dodatek myślą tylko o sobie.

Kobieta-Panna to zwykle osoba o ciężkim charakterze, która zawsze będzie niezadowolona. Stale narzeka i znajduje winnych w każdej sytuacji, a gdy coś postanowi, wszystko musi iść po jej myśli. Jest bardzo zazdrosna i podejrzliwa.

Kłótnia. Źródło: Youtube MONDAYS Web Series
Kłótnia. Źródło: Youtube MONDAYS Web Series

Uwaga również na zodiakalne Skorpiony, które najpierw uwodzą, a potem rozczarowują – związek po ślubie staje się jedną wielką walką, bo ze wszystkich sił starają się kontrolować drugą połówkę.

Zastanów się dwa razy przed ślubem z Koziorożcem – ta kobieta będzie traktować cię jak dziecko i zamartwiać się o ciebie, a w domu czeka cię solidna lekcja „wychowania”. Gdy coś jest nie tak, Koziorożec zamilknie i przez długie godziny nie będzie się odzywać.

Kobiety spod znaku Barana są zazwyczaj bardzo wymagające, potrzebują nowych wrażeń, chcą rządzić w związku i głośno mówią, co myślą, niejednokrotnie prowokując kłótnie. Z taką partnerką nie odpoczniesz na kanapie – chce, byś stale zapewniał jej silne emocje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA