Każdy z nas miał kiedyś osobę, dla której był w stanie zrobić wszystko. Niestety, nie każde uczucie jest odwzajemnione, nie każda historia miłosna kończy się też happy endem.

By uniknąć nieszczęśliwych zakończeń, czasami warto rozważyć, czy jesteśmy gotowi na dany związek i czy na pewno ma on sens. To szczególnie ważne, by później nie cierpieć z powodu złamanego serca.

Para. Źródło: Youtube Mikser Blend
Para. Źródło: Youtube Mikser Blend

Znaki zodiaku, które nie będą dobrymi mężami

Super Express zauważa, że czasami trzeba zdjąć różowe okulary i zastanowić się, czy związek z osobą, którą pokochaliśmy, na pewno ma sens – okazuje się bowiem, że nie zawsze.

Co więcej, niektóre znaki zodiaku – zdaniem osób, które wierzą w astrologię – mogą determinować charakter człowieka. Istnieje lista znaków, które nie będą dobrym materiałem na męża. Kiedy należy zastanowić się dwa razy?

Lepiej przemyśleć swoją decyzję, gdy nasz wybranek to przyszły Baran. Jest typem osoby, która chce wszystko kontrolować – może okazać się zbyt dużym dominatorem, nie zniesie słowa sprzeciwu. Jeśli masz tendencje do ulegania, wystrzegaj się miłosnych relacji z Baranem.

Para. Źródło: Youtube Mikser Blend
Para. Źródło: Youtube Mikser Blend

Wagi też nie są dobrymi kandydatami na męża – chcą pozostawać w centrum uwagi, nie potrafią być stabilni w miłości i emocjach, a huśtawki nastroju są u nich na porządku dziennym.

Zastanów się dwa razy, jeśli twój wybranek to zodiakalne Ryby – taki mężczyzna będzie obrażać się o niemal wszystko. Osoby spod tego znaku mają trudny charakter, zdarza im się być przemądrzałymi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

O tym się mówi na świecie: WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE MEGHAN MARKLE ORAZ KSIĘCIA HARRY’EGO! ICH SYNEK OBCHODZI WŁAŚNIE DRUGIE URODZINY. JAK TO UCZCILI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW