Najnowsza wiadomość, która właśnie obiegła media międzynarodowe wstrząsnęła tysiącami fanów kina. Jednej z najwybitniejszych aktorek filmów sensacyjnych nie ma już pośród nas... Fani nie mogą w to uwierzyć. Na zawsze zapamiętają jej role, które odgrywane były przez nią w fenomenalny sposób. O kim mowa?

Tawny Kitaen, czyli amerykańska, niezwykle szanowana i uznana aktorka, a także modelka odeszła niespodziewanie w piątek, 7 maja 2021 roku. O jej śmierci poinformowały zagraniczne media, a fani wciąż nie mogą w to uwierzyć.

Legenda kina!

Tawny Kitaen zagrała w wielu kultowych produkcjach - były to głównie filmy sensacyjne bądź przygodowe. Największą rozpoznawalność i sławę zdobyła w latach 80. Ubiegłego wieku, a jej kariera poszybowała w zawrotnym tempie.

Kobieta zagrała między innymi w takich produkcjach, jak “Herkules”, “Gwendolina”, “Wieczór kawalerski” czy “Trzy serca”. W każdej z wspomnianych produkcji wcielała się w rolę kobiety odważnej, przebojowej i niezwykle atrakcyjnej, która doskonale wie, jak z owej atrakcyjności skorzystać.

Ponadto, zagrała w wielu teledyskach oraz serialach, a jej postać od zawsze kojarzona była z pewnością siebie i – niekiedy - kontrowersyjnością.

Tawny Kitaen odeszła w wieku 59 lat z niewiadomych jak dotychczas przyczyn.