Najnowsza fotografia sprzed lat, która pojawiła się na prywatnym profilu Mariusza Pudzianowskiego w mediach społecznościowych robi w sieci prawdziwą furorę! Internauci są mocno zdziwieni! Koniecznie zobacz, jak wiele lat temu wyglądał najpopularniejszy strongman w Polsce!

Mariusz Pudzianowski, znany bardziej jako Pudzian największą rozpoznawalność i uznanie zdobył dzięki licznym wygranym w zawodach strongmanowych - mężczyzna zdobył aż pięć tytułów mistrza świata, był także sześciokrotnym mistrzem Europy. Dzięki tym zwycięstwom jego kariera poszybowała w zawrotnym tempie.

Starcia w zawodach strongman zakończył w roku 2010, po czym zajął się walkami MMA.

Treningi zaczynał już w szkole podstawowej!

Nie każdy wie, ale Mariusz Pudzianowski treningi siłowe rozpoczął już w szkole podstawowej, co dało mu solidne podstawy, aby wystartować w pierwszych mistrzostwach Polski już w wieku 16 lat!

Pudzian ostatnio zamieścił fotkę sprzed 25 lat, na której sam figuruje jako młody, 20 – letni chłopak. Każdy może domyślać się, iż zapewne w tamtych czasach nie potrafiłby osiągnąć tak imponujących rozmiarów masy mięśniowej - okazuje się, że to błędne myślenie!

20 – letni Pudzian już wtedy prezentował się imponująco. Fani nie mogą wyjść z podziwu!