Najnowsze nagranie, które Anna Mucha opublikowała na swoim Instastories wywołało lawinę komentarzy w sieci! Aktorka spełniła jedno ze swoich urodzinowych życzeń. Internauci zauważyli jednak jeden, mały szczegół, który wywołał wspomnianą reakcję ze strony fanów. O czym mowa?

Anna Mucha bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej lubianych i szanowanych aktorek polskiej sceny kinowej, telewizyjnej, ale jej niesamowite umiejętności aktorskie oglądać można także na deskach teatru.

Aktorka ogromną rozpoznawalność zyskała także dzięki głośnemu i medialnemu związkowi z Kubą Wojewódzkim, który mimo iż miał miejsce lata temu, wciąż często jest przypominany przez fanów - wiele osób żywi spore nadzieje, że para ponownie będzie razem.

Anna Mucha już po szczepionce!

Anna Mucha na swoim najnowszym Instastories opublikowała nagranie, na którym przyjmuje szczepionkę na COVID-19. Wyznała, że to było jedno z jej życzeń urodzinowych.

Na filmiku jednak mocno została wyeksponowana pierś kobiety, co od razu zauważyli fani. Anna Mucha jednak podeszła do tematu bardzo żartobliwie i z dystansem, ponieważ już na kolejnym ujęciu podpisała, iż “Każdy pretekst dobry do szczucia cycem”.

Anna Mucha/ jastrzabpost.pl