Wspaniałe dzieło właśnie powstało na jednej z ulic znanego miasta w Polsce. Ogromny mural przedstawiający Annę Przybylską zapiera dech w piersiach. Siostra aktorki nie może powstrzymać łez wzruszenia... Każdy koniecznie musi zobaczyć to dzieło - jest fenomenalne!

Anna Przybylska odeszła ponad 6 lat temu, w październiku 2014 roku. Kobieta zmarła w wyniku przegranej walki z chorobą nowotworową, którą starała się pokonać, jak tylko mogła. W tej ciężkiej i długiej walce wspierała ją rodzina, najbliżsi, ale i wszyscy fani.

Anna Przybylska była uznaną i cenioną aktorką polskiego kina, zatem po informacji o śmierci aktorki ciężko było uwierzyć w tę straszną wiadomość.

Okazuje się, że mimo upływu lat fani w dalszym ciągu wspominają wspaniałą aktorkę raz po raz oddając jej hołd w przeróżny sposób.

Ogromny mural na jednej z gdańskich ulic

We Wrzeszczu, czyli jednej z dzielnic Gdańska powstał ogromny mural liczący aż kilka pięter wysokości, który przedstawia twarz zmarłej Anny Przybylskiej. Tym wspaniałym dziełem podzieliła się na Instagramie siostra aktorki, Agnieszka Kubera. Kobieta wyraziła swój zachwyt owym obrazem, a także nie potrafiła ukryć wzruszenia i tęsknoty za siostrą.