Najnowsze wieści, które właśnie pojawiły się w stacji Polsat zaskoczyły niemalże wszystkich. Jednego z najbardziej lubianych pracowników stacji Polsat nie ma już pośród nas... Gwiazdy żegnają przyjaciela w ciepłych słowach i w dalszym ciągu nie mogą uwierzyć w to, że mężczyzna odszedł. O kim mowa?

Stacja Polsat jest jedną z najchętniej oglądanych stacji w telewizji. Ponadto, jak wynika z relacji gwiazd oraz osób pracujących na tak zwanym backstage’u, wszyscy traktują siebie nawzajem z szacunkiem i sympatią - nic więc dziwnego, że wiele osób pragnie tam pracować.

Niestety ostatnio w mediach społecznościowych stacji pojawiła się niezwykle przykra wiadomość. Odszedł jeden z najbardziej zasłużonych pracowników.

Krzysztof Kuligowski nie żyje

Stacja Polsat 7 maja poinformowała, że zmarł 64 – letni Krzysztof Kuligowski. Mężczyzna pracował w Polsacie od początku istnienia stacji, czyli aż 27 lat - był operatorem dźwięku, którego wszyscy uwielbiali.

- Krzysiek pracował z nami w Polsacie prawie od początku istnienia stacji, bo aż od 27 lat. Był prawdziwym profesjonalistą, fantastycznym, życzliwym kolegą, z wielkim poczuciem humoru. Odszedł zbyt wcześnie. Miał tylko 64 lata. Żegnaj Krzyśku, będziemy o Tobie pamiętać – brzmi wpis w mediach społecznościowych zamieszczony przez Polsat.