Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych przez aktora, Łukasza Garlickiego robi istny szał w sieci. Aktor pokazał prawdziwe oblicze koleżanki po fachu, Małgorzaty Sochy. Tego nikt się nie spodziewał! Koniecznie zobacz tę fotkę!

Łukasz Garlicki to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych i lubianych aktorów w Polsce. Mężczyzna od samego debiutu na szklanym ekranie dzięki charyzmie i umiejętnościom aktorskim zyskał ogromną sympatię ze strony widzów.

Mężczyzna zyskał ogromną rozpoznawalność dzięki znanym filmom, a także kultowemu serialowi “BrzydUla”, który powrócił na ekrany po niemalże 10 latach. Łukasz Garlicki, czyli serialowy Sebastian Olszański, wraz z Małgorzatą Sochą (w serialu Violettą Kubasińską) grają dawnych kochanków.

W związku z tym w prywatnych mediach społecznościowych często pojawiają się ich wspólne fotki z planu serialu. Ostatnia fotografia jednak mocno zdziwiła Internautów!

Prawdziwa odsłona Małgorzaty Sochy!

Łukasz Garlicki opublikował fotkę z koleżanką z pracy z drogi na plan zdjęciowy. Fani od razu zauważyli, że Małgorzata Socha nie ma ani grama makijażu! Trzeba przyznać, że w dalszym ciągu gwiazda prezentuje się fenomenalnie! Internauci uwielbiają, kiedy gwiazdy publikują fotki w ich naturalnym wydaniu.