Najnowsza fotka opublikowana w mediach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego zaskoczyła niemalże wszystkich. Dziennikarz pomaga siostrzenicy w znalezieniu pracy – teraz stanął w ogniu krytyki. Internauci nie oszczędzali słów! O co chodzi?

Kuba Wojewódzki - jak powszechnie wiadomo – jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Ze względu na dużą otwartość, bezpośredniość i często ironiczny styl wypowiedzi wobec innych jego program jest uwielbiany przez tysiące Polaków, ale ma także sporo przeciwników.

Dziennikarz zazwyczaj nie pokazuje swojej rodziny w mediach, lecz ostatnio zrobił wyjątek, co było dla Internautów sporym zaskoczeniem!

Wojewódzki pomaga siostrzenicy... znaleźć pracę!

Kuba Wojewódzki opublikował fotkę z młodą kobietą - podpis jednak zaskoczył wszystkich. Dziennikarz oznajmił, iż jest to jego siostrzenica, która wraz ze swoim partnerem poszukuje pracy.

- Uwaga! Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM 👈 (też maturzysta) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś coś... (kontakt na priv). Dziękuję za uwagę - brzmi opis zdjęcia.

Internauci jednak nie byli zbyt życzliwi - wyznali, że skoro dziennikarz ma swoją restaurację, a także tak wiele znajomości, to nie powinien szukać dla siostrzenicy pracy na Instagramie.