Jedno z najnowszych opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęć przedstawiających prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena jest tak nietypowe, że ciężko w to uwierzyć! Fotka stała się tak zwanym viralem i już obiegła cały świat. Wywołuje komiczny efekt, Internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu - debatują nad tym, czy jest to autentyczne zdjęcie, czy może przeróbka w programie graficznym. Koniecznie zobacz!

Joe Biden, aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych wraz ze swoją żoną Jill Biden wybrali się ostatnio do byłego prezydenta USA, Jmmy’ego Cartera oraz jego małżonki, Rosalynn Carter.

Obie pary chciały sobie zrobić zdjęcie upamiętniające owe spotkanie, jednak coś poszło nie tak... O czym mowa?

Prezydent wygląda jak... gigant!

Trzeba przyznać, że fotka, jaka została opublikowana w mediach społecznościowych wywołała lawinę śmiechu i niedowierzania. Aktualna para prezydencka na zdjęciu sprawia wrażenie... przynajmniej 2 razy większych niż Carterowie.

Wszystko to za sprawą ustawienia, a także - jak wskazują specjaliści - prawdopodobnie w aparacie fotograficznym wykorzystany został obiektyw, który optycznie powiększa obiekty znajdujące się bliżej.

Internauci jednak nie mogą napatrzeć się na fotkę, która już stała się podstawą do wielu śmiesznych memów.