Zaskakujące wyznanie Majki Jeżowskiej właśnie pojawiło się w mediach. Artystka przyznała się do zabiegów medycyny estetycznej. “Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia” - powiedziała. Co takiego zmieniła w swoim wyglądzie gwiazda?

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy show – biznesu nad wyraz często korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, raz po raz poprawiając co nieco w swoim wyglądzie maskując upływający czas i zmiany, jakie zachodzą na twarzy czy sylwetce.

Wiele gwiazd jednak skrupulatnie ukrywa wprowadzoną ingerencję medyczną - do tej grupy zdecydowanie nie należy Majka Jeżowska, która otwarcie i szczerze przyznała się do wykonanych zabiegów medycyny estetycznej. Co takiego poprawiła gwiazda?

Fani popierają gwiazdę za szczerość!

Jak wyznała Majka Jeżowska, od zawsze jej największymi kompleksami były zęby oraz nos, który był źle zrośnięty po złamaniu lata temu - postanowiła zatem nieco je odmienić, aby czuć się pewnie w swojej skórze!

- Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia, na których mam krzywe zęby i krzywy nos. Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech (...) i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie. Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych (...) - powiedziała Majka Jeżowska.