Najnowsze informacje dotyczące kultowego programu “Kuchenne rewolucje” mocno trzymają w napięciu! Czy to koniec popularnego programu? Fani “Kuchennych rewolucji” kompletnie załamani... Głos w tej sprawie zabrała sama Magda Gessler – co powiedziała?

Program “Kuchenne rewolucje” emitowany w stacji TVN od ponad dziesięciu lat stał się nieprawdopodobnie uwielbianym programem przez tysiące Polaków. Z każdą kolejną edycją show zyskuje na popularności, a sama Magda Gessler stała się ikoną polskiej gastronomii – fani pokochali ją za jej bezpośredniość, szczerość i przede wszystkim naturalność, zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych.

Ostatnio jednak w mediach pojawiła się informacja o rzekomej emeryturze Magdy Gessler – czy restauratorka faktycznie zamierza skończyć nagrywanie kultowego programu?! Fani są zaniepokojeni!

Magda Gessler przerywa milczenie

Magda Gessler zapytana o to, czy nie męczą jej ciągłe podróże po Polsce w związku z nagrywaniem programu, odpowiedziała, że wręcz przeciwnie.

– Gdybym miała siedzieć w jednym miejscu, umarłabym. Muszę jeździć, zmieniać środowisko, poznawać ludzi. Jestem córką dziennikarza i żoną świętej pamięci dziennikarza. Dla mnie ciekawość świata to podstawa istnienia. - powiedziała Magda Gessler.

Dodała także, że nie myśli o emeryturze i zakończeniu programu. Fani mogą czuć się spokojni!