Najnowsze informacje o córce jednego z najpopularniejszych aktorów w Polsce, Cezarego Pazury mogą mocno zaskoczyć! Okazuje się, że kobieta nie miała łatwo w życiu. Raz po raz, poczynając od samego dzieciństwa napotykała przeciwności losu. Ta historia mocno porusza!

32 – letnia Anastazja Pazura jest córką jednego z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych aktorów polskiej sceny teatralnej i kinowej. Kobieta już od najmłodszych lat musiała zmagać się z trudnym czasem, który - jak się okazuje, nie opuszcza jej do dziś.

Anastazja Pazura przeszła przez ciężki okres w życiu

Jak wyznaje Cezary Pazura w swojej autobiografii, “Nastka” spędziła z nim całe dzieciństwo, ponieważ jej matka, a zarazem pierwsza partnerka aktora zmagała się z problemem alkoholowym, a także z narkotykami. Drogą sądową Cezary Pazura zyskał wyłączne prawo do opieki nad córką.

Anastazja jednak mocno to przeżyła, podobnie jak rozstanie jej ojca z kolejną partnerką, do której się przywiązała. Aby nieco uciec od rzeczywistości, postanowiła zacząć studia na kierunku grafiki komputerowej w Wielkiej Brytanii, a następnie uczęszczała do szkoły filmowej w Polsce, gdyż chciała pójść śladami ojca.

Niestety, Anastazja Pazura nie zaistniała w show – biznesie, po czym wróciła do grafiki komputerowej.