Nieznane dotychczas informacje dotyczące Krzesimira Dębskiego właśnie wypłynęły na światło dzienne. Kompozytor od ponad 20 lat zarabia ogromne kwoty dzięki jednej piosence. Ten utwór znany jest wszystkim! O czym mowa?

Krzesimir Dębski to postać, która nie jest znana wszystkim. Każdy natomiast miał do czynienia z utworem, który został przez niego skomponowany. Mężczyzna od wielu lat tworzy znane hity dla takich gwiazd, jak Kayah, Ryszard Rynkowski czy Beata Kozidrak.

Jak sam wspominał w jednym z udzielonych wywiadów, komponowanie utworów jest dla niego bardzo łatwe - niektóre z piosenek powstały w kilka minut!

Okazuje się, że jest jedna piosenka, która rozbrzmiewa w głośnikach od ponad 20 lat, a kompozytor zarobił na niej krocie! Każdy ją zna!

To prawdziwa perełka

Stworzony przez kompozytora utwór “Życie jest nowelą”, który pojawia się w czołówce serialu “Klan” jest – jak wskazuje Dębski - piosenką, która przyniosła mu najwięcej dochodu w całym życiu. Jak sam mówi, zarobił dzięki niej naprawdę sporo!

- Nie podam konkretnych kwot, bo to trudno obliczyć. (…) Oczywiście najwięcej zarabia się na przebojach. Każde publiczne odtworzenie piosenki przynosi kompozytorowi jakieś pieniądze - mówi kompozytor.