Najnowsze informacje dotyczące Dominiki Tajner właśnie ujrzały światło dzienne. Celebrytka wyraźnie rozkwita przy nowym partnerze. Czy zdecyduje się podjąć dla niego odważne decyzje? O co chodzi? Fani są mocno zaciekawieni!

Dominika Tajner jest córką znanego wszystkim Apoloniusza Tajnera, który przez wiele lat był trenerem legendy skoków narciarskich – Adama Małysza. Dominika Tajner jednak największą rozpoznawalność i sławę zdobyła poprzez zawarcie związku małżeńskiego z Michałem Wiśniewskim w latach 2012 – 2019.

Okazuje się, że kobieta długo nie musiała czekać na nową miłość - niedługo potem poznała Demetrisa, który pochodzi z Cypru. Tą relacją pochwaliła się jednak dopiero niedawno!

Miłość kwitnie!

Pomimo iż partner Dominiki Tajner jest od niej o 20 lat starszy, para dogaduje się wspaniale. Kobieta zdradziła, że to on pomógł jej pozbierać się po rozstaniu z Wiśniewskim.

- Demetrisa poznałam dwa lata temu. Na początku nasza relacja miała charakter przyjacielski. To od niego usłyszałam, że muszę przepracować bolesne rozstanie, przeżyć tę żałobę i dopiero wówczas znaleźć w sobie gotowość do nowej relacji - powiedziała Dominika Tajner w jednym z wywiadów.