Najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych Ani Bardowskiej – jednej z uczestniczek kultowego programu “Rolnik szuka żony” zaskoczyło niemalże wszystkich! Celebrytka zaszalała z wiosennymi zmianami. Fani nie mogą wyjść z podziwu! To fenomenalna metamorfoza! Koniecznie zobacz tę fotkę i oceń!

Program “Rolnik szuka żony” emitowany od kilku lat w Telewizji Polskiej wraz z każdą kolejną edycją staje się coraz większym hitem i ma nieustannie wzrastającą oglądalność. Mimo iż zdecydowana większość par, jakie powstały w programie nie przetrwała w rzeczywistości, tak jednak jest kilka, które dziś tworzą wspaniałą rodzinę, a miłość między nimi nie gaśnie.

Jedną z takich par są Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy wzięli udział w drugiej edycji programu. Dziś są już małżeństwem i posiadają dwójkę potomstwa: Jasia oraz Liwię. Rodzina wiedzie spokojne i szczęśliwe życie na wsi w dalszym ciągu zajmując się gospodarstwem.

Zmiana na plus!

Ania Bardowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie śledzi ją aż 220 tysięcy osób! Ostatnio opublikowana fotka zaskoczyła wszystkich – kobieta przefarbowała włosy na ciemny brąz, a także je skróciła. Fani są zachwyceni metamorfozą!