Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej mogą mocno zaskoczyć niemalże wszystkich! Okazuje się, że syn księcia Harry’ego i księżnej Meghan - Archie - jako jedyny z wszystkich prawnucząt królowej Elżbiety II nie otrzymał tytułu książęcego! O co chodzi? Powód mocno zaskakuje! Meghan Markle postanowiła przerwać milczenie i wyjawić prawdę!

Nie od dziś wiadomo, że rodzina królewska skrywa wiele tajemnic, które raz po raz wypływają do mediów i nierzadko szokują. Rezygnacja z tytułów królewskich przez Harry’ego i Meghan, kłótnie między braćmi czy kontrowersyjny wywiad z Oprah Winfrey to tylko kropla w morzu informacji.

Ostatnio światło dzienne ujrzały nowe, nieznane fakty o Archim – synu Harry’ego.

Jako jedyny nie otrzymał książęcego tytułu!

Jak donoszą media, Archie jako jedyny prawnuk królowej Elżbiety II nie otrzymał tytułu książęcego. Meghan Markle wyznała, że już kiedy była w ciąży rozmyślano nad odebraniem dziecku tytułu. Jak się potem domyślano powodem miał być... domniemany ciemny kolor skóry u chłopca!

- Gdy byłam w ciąży, chciano zmienić pod Archiego cały królewski patent. Dlaczego? Nie było wtedy żadnego wyjaśnienia - powiedziała Meghan Markle w udzielonym wywiadzie.