Sklepy różnych sieci prześcigają się w coraz to korzystniejszych ofertach oraz promocjach, które mają zachęcić klienta do zrobienia zakupów właśnie tam. Tym razem z korzystną ofertą wyszła Biedronka – jeśli zrobimy tam zakupy, możemy naprawdę sporo zaoszczędzić! Co więcej, nowa promocja Biedronki jest naprawdę nietypowa!

Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube

Biedronka rozdaje lody!

Choć majówka upłynęła pod znakiem deszczowej aury wszyscy liczymy na to, ze juz niedlugo wyjdzie słońce i rozpoczną się prawdziwe upały. Jak wiadomo na ochłodę najlepsze są lody. Teraz dzięki najnowszej promocji Biedronki możemy naprawde skorzystać. Okazuje się, że można otrzymać aż cztery darmowe lody. Należy zrobić tylko jedną rzecz.

Biedronka po raz kolejny kusi atrakcyjną promocją. Wszyscy klienci dyskontu, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, mogą za darmo otrzymać lody!! Akcja Biedronki potrwa aż do 31 maja.

W wiosennej promocji wezmą udział największe lodowe marki. Dzięki niej będziemy mogli za darmo otrzymać między innymi Magnumy, Twistery czy Big Milki.

Aby skorzystać z promocji wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego popularnej sieci. Od 4 maja do 31 maja co piąty lód będzie można otrzymać za darmo.

Jakie zagrożenie stanowią dla nas lody? / uwishunu.com
Jakie zagrożenie stanowią dla nas lody? / uwishunu.com

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA