„M jak miłość” to serial niemal kultowy. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano 4 listopada 2000 roku i choć od tego czasu minęło niemal 20 lat, serial wciąż gromadzi przed telewizorami setki tysięcy telewidzów, którzy z chęcią śledzą losy bohaterów.

Serial emitowany jest na antenie TVP. Widzowie przywiązują się do niektórych postaci oraz aktorów, za niektórych szczególnie mocno trzymają kciuki.

I choć wciąż znajdują się osoby, które grają w produkcji od pierwszego odcinka, to jednak obsada ulega zmianom.

Łepkowska zdradziła, jak doszło do zatrudnienia Muchy
Łepkowska zdradziła, jak doszło do zatrudnienia Muchy

Część aktorów zdecydowała się zerwać z wizerunkiem serialowych postaci i podjąć nowe wyzwania. Inni pożegnali się z życiem na zawsze. Wśród nich znalazł się Mariusz Sabiniewicz. Wcielający się w rolę Norberta aktor zmarł przedwcześnie w wyniku choroby.

O aktorze wspomniała niedawno Ilona Łepkowska, która poprosiła widzów “M jak miłość” o wsparcie dla wnuka zmarłego Mariusza Sabiniewicza.

Wnuczek aktora- Jasiu, ma zaledwie rok i już potrzebuje stałej pomocy lekarzy. „Jaś cierpi na rozszczep kręgosłupa ze współistniejącym wodogłowiem, ma niedowład kończyn dolnych, a także stópki końsko-szpotawe” - czytamy na stronie zbiorki.

Jasiu był już leczony w Polsce, jednak leczenie w kraju nie przyniosło rezultatów. Jest jednak szansa na uratowanie chłopca. Potrzebne są pieniądze na leczenie we Wiedniu. Na operacje Jasiu potrzebuje 75 tys. zł. Póki co udało się zebrać 26.

Jak informował portal "Życie": NAPIĘTA ATMOSFERA W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘ WILLIAM ORAZ KSIĘŻNA KATE NIE ZAMIERZAJĄ ZAPOMNIEĆ O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA