Nie da się ukryć, że dla wielu osób ich sny mają ogromne znaczenie. Niejednokrotnie po przebudzeniu szukają informacji na temat tego, czego dotyczyły ich senne marzenia.

Co chcą nam przekazać zmarli?

Nierzadko w naszych snach widzimy czy też spotykamy osoby z przeszłości, które już odeszły z tego świata. Co oznaczają takie sny i czy powinniśmy przywiązywać do nich ogromną wagę, a może skrywają one jakąś tajemnicę?

Jak możemy przeczytać w artykule opublikowanym na portalu Lelum, sny o osobach zmarłych najczęściej pojawiają się u osób, które mogą pochwalić się ogromną wrażliwością, a także u tych, którzy przeżywają na co dzień ogromne emocje. Co jednak mogą oznaczać takie marzenia senne?

Jakie znaczenie mają takie sny?

Okazuje się, że sen o zmarłym może być informacją o naszej podświadomości, że powinniśmy nieco mniej skupiać się na przeszłości, a bardziej zainteresować się teraźniejszością oraz przyszłością. Czasem jest to próba przekazania nam, że nie jest warto rozpamiętywać sytuacji, które wydarzyły się już dawno temu i na które nie mamy wpływu.

Co więcej, różne senniki wskazują także inne interpretacje marzeń sennych. W niektórych możemy odczytać, że jeśli w śnie widzimy zmarłą osobę jako żywą, to chce ona nas ostrzec przed kimś, kto ma w naszym kierunku złe intencje.

Niektórzy zaznaczają także, że po tym jak śnili o zmarłej osobie, w ich życiu wydarzyły się zupełnie nowe sytuacje, których do tej pory się nie spodziewali. Jak zatem widać, znaczenie marzenia sennego, w którym pojawia się zmarła osoba może mieć różnorodne interpretacje, a także może zależeć od tego, czy byliśmy z tą osobą w dobrych czy też w złych kontaktach.

O czym mówią marzenia senne? / YouTube:  Howcast
O czym mówią marzenia senne? / YouTube: Howcast

Jak informował portal "Życie": NAPIĘTA ATMOSFERA W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘ WILLIAM ORAZ KSIĘŻNA KATE NIE ZAMIERZAJĄ ZAPOMNIEĆ O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

Portal "Życie" pisał również: ILE MOŻE WYNIEŚĆ WALORYZACJA ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH I RENTOWYCH W PRZYSZŁYM ROKU? POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE PRZEWIDYWANIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA