Prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego co prawda już przed laty dobiegła końca, jednak Polacy nadal interesują się byłym prezydentem kraju i z zaciekawieniem sprawdzają, czym się aktualnie zajmuje i jak wygląda. Co ciekawe coraz więcej zainteresowania budzi jego małżonka Jolanta Kwaśniewska. Ostatnio pierwsza dama zdradziła pewien sekret dotyczący ich małżeństwa. O czym mowa?

Tajemnica związku Kwaśniewskich

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl

Udane małżeństwo to prawdziwy sukces. O relacje trzeba dbać. Pozostawiona sama sobie niszczeje. Wiedza cos o tym Kwaśniewscy, którzy chętnie dzielą się przepisem na związek idealny.

Jak zdradziła w rozmowie z Vivą Jolanta Kwaśniewska, małżonkowie chętnie obdarowywuja się prezentami. Nie sa to drogie prezenty tylko zwyczajne, wywołujące uśmiech upominki. Często są to gesty w postaci podanej kawy czy zrobionego śniadania.

Aleksander Kwaśniewski użył za to ciekawego porównania. Przyrównał związek do ziemi, która należy uprawiać, by wydała plon.

– Małżeństwo to ziemia, którą można zostawić odłogiem albo uprawiać przez małe gesty. Lubię obdarowywać żonę kwiatami. Studentom zawsze tłumaczę, że kwiaty trzeba przynosić dziewczynom bez okazji, bo jak przynosi się tylko z okazji, to zawsze się o jakiejś zapomni, a gdy zdarzy się przynieść bez okazji, to będzie podejrzane – stwierdził Aleksander Kwaśniewski.

Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube
Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube
Aleksander Kwaśniewski/ screen youtube

Jak informował portal "Życie": NAPIĘTA ATMOSFERA W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘ WILLIAM ORAZ KSIĘŻNA KATE NIE ZAMIERZAJĄ ZAPOMNIEĆ O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA