Ważna informacja dla niemalże wszystkich Polaków, którzy zastanawiają się, czy jutro, 3 maja będzie można zrobić zakupy. Okazuje się, że tak! Które sklepy zatem będą otwarte w majówkę? Koniecznie sprawdź!

Majówka trwa w najlepsze! Mimo iż pogoda w tym roku zdecydowanie nie zachęca do wspólnego grillowania i biesiadowania, tak jednak dla wielu Polaków nie było to przeszkodą, aby świętować w nieco inny sposób.

Polacy zamiast celebrowania majówki na świeżym powietrzu wybrali spędzenie tych dni w zaciszu domowym - ważne, aby spędzić ten czas w doborowym towarzystwie. Tradycyjne grillowanie często zostało zaś zastąpione grillem elektrycznym, który z powodzeniem można “rozpalić” w domu.

Majówka przypadła - jak na złość wielu osobom – w weekend. Oznacza to, że Polacy musieli zaopatrzyć się w naprawdę spore zakupy z parodniowym wyprzedzeniem. Co jednak, jeśli komuś zabraknie pewnych produktów?

Sklepy otwarte 3 maja!

Okazuje się, że już jutro, 3 maja niektóre sklepy będą otwarte. Nie należą do nich oczywiście wielkopowierzchniowe dyskonty, lecz małe osiedlowe sklepy jak najbardziej. Wśród nich plasuje się sieć sklepów “Żabka”, lecz zakupy będzie można zrobić także na stacjach benzynowych.

Sklep spożywczy/ pexels.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY