Najnowsze informacje dotyczące opłat za wywóz śmieci wywołują ogromne zdziwienie. Okazuje się, że koszty te są nieustannie podnoszone. Jak wskazują mieszkańcy, stawki są horrendalnie wysokie. Mieszkańcy składają skargi i nie kryją ogromnego oburzenia całą zaistniałą sytuacją... Czy dotyczy to całej Polski?

Jak nietrudno zauważyć, na przestrzeni lat w całej Polsce zarysował się trend podnoszenia opłat za niemalże wszystkie usługi. Jest to niewątpliwie niekorzystna i niekomfortowa sytuacja dla wielu osób, jednak niestety nie można z tym nic zrobić.

Jakiś czas temu głośno było o zaskakującym sposobie naliczania opłat za wywóz śmieci na terenie miasta stołecznego Warszawa. Okazuje się jednak, że stawki - początkowo uważane już za zbyt wysokie i niesprawiedliwe dla każdego - w niektórych miejscach są jeszcze wyższe! O co chodzi?

Opłaty za wywóz śmieci nigdy nie były tak wysokie!

Niedawno w Warszawie wprowadzono nowy system naliczania wysokości kwoty za wywóz śmieci. Za każdy zużyty 1 metr sześcienny wody płaci się 12,73 zł. Okazuje się jednak, że nie wszędzie!

Jak donoszą media, niektóre spółdzielnie mieszkaniowe ustaliły własne stawki na podstawie opracowanych przez siebie wzorów, które wynoszą: 13,55 zł, 13,81 zł, a nawet ponad 14 złotych!

Kosz na śmieci/ pexels.comJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY