Najnowszy opublikowany wpis w mediach społecznościowych dziennikarki popularnej stacji telewizyjnej porusza i wyciska z oczu łzy! Joanna Górska wyznała, że celebruje ważny dzień. Internauci są zachwyceni postawą dziennikarki i mocno ją wspierają! O czym mowa?

Obserwując zawodowe i prywatne życie znanych osób w mediach wielu osobom wydaje się, że nie dotykają ich żadne problemy. Okazuje się jednak, że popularne osoby ze świata show – biznesu także mogą zmagać się z poważnymi komplikacjami w życiu, a wśród takich osób jest Joanna Górska.

To była ciężka walka!

Nie każdy to wiedział, ale dziennikarka Polsatu kilka lat temu walczyła z nowotworem piersi. Aktualnie kobieta celebruje minione trzy lata po zwalczeniu raka, a jak sama wspomina – pierwsze pięć lat jest niepewne, ponieważ wtedy nowotwór może powrócić.

- Podobno te raki „lubią” wracać w pierwszym roku po leczeniu... dlatego pierwsze 12 miesięcy było pełne strachu. Później przy drugiej rocznicy odetchnęłam z ulgą, że skoro Dziad nie wrócił, to chyba już nie wróci... Teraz po trzech latach podobno ryzyko jest minimalne, a po pięciu rak, jak wyrok w sądzie, się zaciera... i jest się zdrowym - napisała Joanna Górska.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY