Uwaga! To niezwykle ważna informacja dla wszystkich kierowców. Już niebawem w życie wejdą całkiem nowe przepisy, które oznaczają, że kary za wykroczenia na drogach będą coraz bardziej surowe! To ważne - każdy musi to zapamiętać, aby uniknąć straty znacznej części pieniędzy. O co w tym wszystkim chodzi?
Jak wiadomo, przepisy dotyczące kar za wykroczenia na drogach od pewnego czasu zmieniają się na coraz to ostrzejsze. Nie budzi to wielkiego zdziwienia, biorąc pod uwagę fakt, że na drogach dochodzi to naprawdę wielu wypadków, a zdecydowanie zbyt duża liczba kierowców czuje się bardzo pewnie wykonując niebezpieczne manewry.

W związku z tym kary pieniężne są coraz wyższe - a okazuje się, że niebawem jeszcze wzrosną! O co chodzi?

Kierowcy zapłacą jeszcze więcej

Jak donoszą media, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji właśnie opracowuje nowe przepisy, dzięki którym kierowcy będą musieli bardziej uważać na drogach, ponieważ ich finanse mogą na tym ucierpieć!

Okazuje się, że już niedługo wartość obowiązkowego ubezpieczenia OC nie będzie jednakowa, a jej wysokość zaś będzie zależeć od... zebranych punktów karnych! Im więcej mandatów i punktów karnych, tym więcej kierowca zapłaci za OC.

Kierowca/ pexels.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY