Najnowsze fotki, które pojawiły się w sieci zadziwiają! Paparazzi ostatnio uchwycili nieco zapomnianą przez Polaków gwiazdę, Paullę - celebrytka przeszła ogromną metamorfozę! Artystka wygląda wręcz fenomenalnie, Internauci nie mogą się napatrzeć - ta przemiana powala na kolana. Każdy koniecznie musi zobaczyć te fotografie.

Paulla, a właściwie Paulina Ignasiak zadebiutowała na scenie muzycznej już wiele lat temu, jednak największą rozpoznawalność i sympatię pośród słuchaczy przyniósł jej hit “Od dziś”, który na kilka następnych lat zapewnił jej ogromną sławę i uznanie.

Gwiazda jednak nie zrobiła zawrotnej kariery, ponieważ kiedy w mediach zaczęło robić się coraz ciszej o kobiecie, celebrytka postanowiła nieco przystopować i odetchnąć, gdzie odpoczywała w swoim domu na wsi.

Ostatnio jednak pojawiła się w programie “Dzień Dobry TVN”, gdzie zaśpiewała utwór zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka “To, co dał nam świat”. Jej wygląd był fenomenalny!

Niesamowita przemiana!

Paparazzi przyłapali artystkę podczas wyjścia ze studia TVN. Paulla teraz postawiła na blond włosy i bardzo elegancki styl ubierania - miała na sobie beżowy płaszcz, szpilki oraz dużą torbę z logo Diora.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY