Jarosław Jakimowicz ponownie w ogniu krytyki! Po raz kolejny w stronę dziennikarza padły naprawdę mocne i nieprawdopodobne oskarżenia. Dziennikarz wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. O co chodzi?

Kilka miesięcy temu Jarosław Jakimowicz został publicznie oskarżony przez Piotra Krysiaka - mężczyzna zarzucał celebrycie, że ten dopuścił się gwałtu na jednej z uczestniczek Miss Generation 2020. Nic więc dziwnego, że wybuchła medialna afera. Dziennikarz bronił się przed owymi zarzutami publicznie, na wizji.

Kiedy sprawa nieco przycichła, a sama kobieta przyznała, że do niczego nie doszło, w stronę Jarosława Jakimowicza padły kolejne oskarżenia! O co chodzi tym razem?

Jarosław Jakimowicz oskarżony o... handel dziećmi?!

Jak donoszą media, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doszukał się w autobiografii dziennikarza wydanej w roku 2019 podejrzanych fragmentów, które - według instytucji - mogły wskazywać na handel ludźmi.

Sprawa ta natychmiast została skierowana do prokuratury, lecz sam Jakimowicz otwarcie przyznaje, że nie miał nic wspólnego ani z pierwszą sprawą, jaką próbowano mu zarzucić, ani z tą. W związku z całą sytuacją wydał specjalne oświadczenie, które skierował do Rzecznika Praw Obywatelskich. Zapewnia, że oskarżenia płyną najpewniej od osób, które chcą zniszczyć jego osobę, a także rodzinę dziennikarza w medialnym świecie.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY