Najnowsze informacje dotyczące Moniki Zamachowskiej oraz jej byłego partnera mocno zaskakują! Okazuje się, że para przez wiele lat skrywała pewien sekret, o którym nikt nie wiedział. Fani są pewni, że teraz dziennikarka odczuje pozytywne skutki tej zmiany. O co chodzi?

Rozstanie Moniki oraz Zbigniewa Zamachowskich, które miało miejsce niedawno mocno wstrząsnęło mediami, a także internautami. Ciężko było w to uwierzyć, ponieważ małżonkowie wydawali się być sobie pisani.

Okazało się jednak, że to prawda – para rozstała się, a poza tym Monika Zamachowska zmieniła nazwisko na poprzednie, czyli Richardson. Tak szybkie zmiany, a także osobiste potwierdzenia sprawiają, że teraz nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Media w związku z całą sytuacją dotarły do jednego, skrywanego latami faktu, który może mocno zaskoczyć! O co chodzi?

Płaciła za niego alimenty!

Jak donosi prasa, Monika Richardson pomagała byłemu mężowi w spłacie alimentów na czwórkę dzieci, gdyż Zamachowski sam nie był w stanie uiszczać takich kwot.

W związku z ogromnymi opłatami, Monika Richardson postanowiła przed laty wynająć swoją ogromną willę i pomóc ówczesnemu partnerowi.

Fani jednogłośnie przyznali, że rozstanie na pewno poprawi sytuację finansową dziennikarki!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY