Najnowsze wieści dotyczące artysty, Andrzeja Piasecznego nie są zbyt optymistyczne. Stan zdrowia matki piosenkarza znacznie pogorszył się w ostatnim czasie... Piaseczny opiekuje się nią, a fani masowo przesyłają wyrazy wsparcia w tak ciężkim dla nich czasie. Co takiego się stało?

Jeszcze niedawno Andrzej Piaseczny sam znajdował się w ciężkim stanie, kiedy to zachorował na koronawirusa. Po zamieszczeniu słynnego nagrania, na którym nakłania do tego, aby nie bagatelizować choroby, gdyż przechodzi się ją znacznie ciężej niż grypę, w sieci zawrzało.

Na szczęście afera z nagraniem już ucichła, lecz w życiu Andrzeja Piasecznego pojawiły się kolejne komplikacje...

Stan zdrowia mamy artysty pogorszył się

Kiedy tylko Andrzej Piaseczny wyzdrowiał, niestety stan zdrowia jego mamy, Alicji Piasecznej znacznie się pogorszył. Jak donoszą media, kobieta niedawno trafiła do szpitala, z powodu problemów z sercem oraz oddychaniem. Ponadto, ma problemy z chodzeniem, więc musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

W związku z tym artysta chce być jak najbliżej mamy, aby móc nieść pomoc w każdej chwili – w tym celu kobieta zamieszkała w jego mieszkaniu nieopodal Gór Świętokrzyskich.