Fotki mieszkań raz po raz publikowane przez gwiazdy coraz bardziej zachwycają fanów. Internauci są niezwykle zadowoleni, że ich idole tak chętnie dzielą się z nimi swoim życiem prywatnym. Styl glamour, funkcjonalny, a może boho? Trzeba przyznać, że pomimo różnych stylów, w jakich zostały urządzone mieszkania gwiazd – robią wrażenie. Każdy koniecznie musi je zobaczyć, fani są zachwyceni!

Jak wiadomo, trwająca od ponad roku pandemiczna rzeczywistość sprawiła, że zdecydowana większość celebrytów działających w obszarze show – biznesu na długi czas straciła pracę. Biorąc pod uwagę ten fakt, a także obowiązujące obostrzenia gwiazdy musiały po prostu zostać w domu. Ponadto, mieszkania znanych osób, które najczęściej mieszczą się w samym centrum wielkich miast także uniemożliwiły wyjście w plener.

Z tego względu coraz więcej artystów zamieszczało fotki z własnych mieszkań, co bardzo spodobało się fanom! Koniecznie zobacz te fotki!

Minimalizm, boho czy glamour?

Wśród gwiazd, które bardzo chętnie pokazują swoje wnętrza znajduje się między innymi Małgorzata Rozenek – Majdan, Edyta Pazura, Joanna Przetakiewicz czy Lara Gessler. Mimo iż mieszkania pań różnią się od siebie stylem, fani są zakochani w każdym z nich!