Najnowsze informacje dotyczące małżeństwa Roberta Janowskiego mogą zaskoczyć niemalże wszystkich! Okazuje się, że prezenter wraz z żoną byli o krok od rozstania. Nikt o tym nie wiedział, a przeszli naprawdę trudne chwile! O co chodzi? Co takiego wydarzyło się między nimi?

Robert Janowski należy do najbardziej popularnych artystów polskiego show – biznesu. Mężczyzna jest piosenkarzem oraz aktorem, jednak największy rozgłos medialny i rozpoznawalność przyniósł mu udział w programie rozrywkowym “Jaka to melodia” emitowanym w Telewizji Polskiej, gdzie przez ponad dwadzieścia jeden lat pełnił rolę prowadzącego.

Polacy pokochali go od pierwszego momentu pojawienia się na szklanym ekranie – nic więc dziwnego, że wiele osób tęskni za dawnym prowadzącym.

Kryzys w małżeństwie - to mogło skończyć się o wiele gorzej!

Prywatnie zaś Robert Janowski od 2013 roku związany jest z Moniką Głodek - jest to trzecie małżeństwo prezentera, które przez wielu uważane jest za idealne.

Okazuje się jednak, że trwająca pandemia spowodowała, że para zaczęła odczuwać zmęczenie. W związku z tym żona Roberta Janowskiego postanowiła... wyjechać do sanatorium! Dwutygodniowy pobyt kobiety poza domem utwierdził ich w przekonaniu, że jednak oboje bardzo za sobą tęsknią! To była dobra decyzja!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY