Najnowszy opublikowany film na kanale jednego z najpopularniejszych polskich jasnowidzów budzi przerażenie. Mężczyzna przepowiedział, że nadchodzące miesiące będą dla Polaków niezwykle ciężkie. O czym mowa? Czy chodzi o trwającą pandemię koronawirusa - będzie jeszcze gorzej? Internauci są zszokowani!

Wojciech Glanc jest – podobnie jak Krzysztof Jackowski – jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna zasłynął dzięki udziałowi w drugiej edycji kultowego programu “Big Brother” oraz “Mam talent”, gdzie pokazał się jako brzuchomówca.

Teraz zaś jego kariera skupia się wyłącznie na przewidywaniu przyszłości, a swoimi wizjami Glanc dzieli się poprzez portal YouTube. Ostatnia wizja mocno przeraża...

Tragedia na molo

Opublikowane kilka dni temu nagranie mrozi krew w żyłach! Wojciech Glanc zapowiedział, że nadchodzące lato oraz jesień mogą okazać się dla Polski bardzo trudne... Rozpoczął od tego, że widzi strasznie brudną wodę w Bałtyku, a następnie eksplozję na molo w Sopocie.

- (…) gdzieś w oddali, bardziej w kierunku wschodu widzę potężną eksplozję… Pojawia się coś jak grzyb, gdzieś daleko, daleko, bardziej na wschód. Nie na terenie Polski. Użyta jakaś nowa broń, albo coś w tym stylu. Przełomowe lato. Pomimo pozornego spokoju, to lato będzie przełomowe. A po lecie Polska tonie. Dla wielu będzie to ostatnie lato – powiedział Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc/ screen yt