Sytuacja w kraju jest coraz bardziej napięta. Choć kolejna fala pandemii koronawirusa nieco odpuszcza, to jednak wciąż nie doczekaliśmy się poluzowania zbyt wielu obostrzeń.

Co więcej, nastroje społeczne są zdecydowanie inne niż przed ponad rokiem, na początku pandemii COVID-19. Coraz więcej Polaków wprost wyraża swoje niezadowolenie z kolejnych decyzji podejmowanych na najwyższych szczeblach.

Teraz dołączyła do nich… 9-letnia dziewczynka.

"Kłamiecie jak umiecie". Źródło: Youtube Nati D.
"Kłamiecie jak umiecie". Źródło: Youtube Nati D.

Kilkuletnia raperka krytykuje decyzje władz

Portal Goniec zwrócił uwagę na jedną z nowych piosenek, które dotyczą tego, co dzieje się wokół nas. Utwór został wykonany przez… 9-letnią dziewczynkę. Młoda raperka zyskała liczne głosy poparcia i już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Mowa o Nati D., która w swoim utworze „Kłamiecie jak umiecie” skupiła się głównie na temacie nauki zdalnej, choć to nie jedyne, co punktowała. Rapowała także o krytyce wielu działań podejmowanych przez władze.

"Kłamiecie jak umiecie". Źródło: Youtube Nati D.
"Kłamiecie jak umiecie". Źródło: Youtube Nati D.

Wzburzona uczennica zwróciła m.in. uwagę na fakt, że gdy wprowadzano nowe zasady, mówiono, że będą one obowiązywać przez dwa tygodnie. Zauważyła, że sytuacja utrzymuje się już od roku.

Jej zdaniem nauka zdalna została wprowadzona w jakimś celu – jak sugeruje, celem jest ogłupienie narodu, gdyż „ciemnotą łatwiej manipulować”.

Bardzo mocne słowa spotkały się z ciepłym przyjęciem – internauci chwalą talent dziewczynki i popierają to, co wyraża w swoim utworze. Pod piosenką nie brak komentarzy nauczycieli czy rodziców.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI