Agnieszka Woźniak-Starak świętowała wczoraj swoje 43. urodziny! Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku uchyliła nieco rabka tajemnicy, dzięki czemu wiemy, jak spędziła ten dzień.

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia skończyła 43 lata. Dziennikarka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z dnia swoich urodzin. Jak go spędziła?

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny

Agnieszka Woźniak-Starak mimo ogromnej osobistej tragedii, którą przeżyła zaledwie półtora roku temu, radzi sobie coraz lepiej. Od jakiegoś czasu pracuje już nie tylko w radiu, wróciła bowiem także do telewizji i prowadzi „Dzień Dobry TVN” razem z Ewą Drzyzgą.

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia skończyła 43 lata. Dziennikarka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z dnia swoich urodzin. Okazuje się, że nawet we własne urodziny Agnieszka nie odpuszcza.

-Z okazji 43 urodzin Patryk przeciągnął mnie po macie. Plan jest taki, żeby utrzymać formę przynajmniej do 44, dalej moja wyobraźnia nie sięga. Ps. Ze zmęczenia, chociaż na chwilę zapomniałam o tym, co dzieje się za oknem - napisała ćwicząca 43 latka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY

O tym się mówi w Polsce: TRUDNA SYTUACJA ROZEGRAŁA SIĘ PRZED JEDNYM ZE SZPITALI. KOBIETA NIE OTRZYMAŁA NIEZBĘDNEJ POMOCY. NIESTETY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ FATALNIE

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”