Marian Lichtman wspomina Krzysztofa Krawczyka. Muzyk postanowił udostępnić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie jeszcze za czasów, kiedy to Krzysztof Krawczyk zasilał szeregi Trubadurów. Zrobiło się bardzo melancholijnie.

Marian Lichtman nie może pogodzić się z odejściem Krzysztofa Krawczyka

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły niespełna 2 tygodnie. Fani i bliscy gwiazdora nie moga pogodzic sie z jego odejściem. Do opłakujących Krawczyka nalezy takze Marian Lichtman.

Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Znajomość Krawczyka i Lichtmana trwała od lat. To właśnie w Trubadurach Krzysztof stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym to Lichtman wspominał dawnego przyjaciela. Niestety to nie spodobało się Andrzejowi Kosmale który zarzucił Trubadurowi chęć wybicia się na śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak napisał Kosmala, Lichtman na pogrzebie Krawczyka przepychał się, by zrobić sobie fotografie z trumną.

Kosmala skłamał w mediach społecznościowych, pisząc, że ja się przepychałem. Nieprawda. Ja tylko chciałem przepuścić syna Krzysztofa Krawczyka, bo nikt go nie chciał dopuścić do trumny. Podejrzewam, że tak się stało na prośbę pana Kosmali. Nie mogłem na to patrzeć - powiedział Lichtman w rozmowie z "Faktem".

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY

O tym się mówi w Polsce: TRUDNA SYTUACJA ROZEGRAŁA SIĘ PRZED JEDNYM ZE SZPITALI. KOBIETA NIE OTRZYMAŁA NIEZBĘDNEJ POMOCY. NIESTETY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ FATALNIE

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”