Kancelaria Prezydenta postanowiła udostępnić list, który lata temu Andrzej Duda skierował do Krzysztofa Krawczyka. Czy to zabieg mający ocieplić wizerunek głowy państwa po tym, jakie kontrowersje wywołały jego wczorajsze kondolencje?

Andrzej Duda napisał list do Krzysztofa Krawczyka

Post Andrzeja Dudy, który pojawił się wczoraj w mediach społecznościowych odbił się szerokim echem wśród Polaków. Kondolencje, które Duda skierował do rodziny Krzysztofa Krawczyka stały się okazją do nawoływania przez glowe panstwa do kolejnych podziałów stwierdzili internauci.

- Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP - napisał na Twitterze prezydent.

Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Po poście Dudy w sieci zawrzało. To, co napisał prezydent jest kłamstwem, które ugodziło nie tylko w młodych ludzi. Po raz kolejny Duda wykazał się ignorancją.

Aby ratowac sytuacje Kancelaria Prezydenta postanowiła udostępnić treść listu, który Duda napisał do Krzysztofa Krawczyka w 2016 roku w 70. rocznicę jego urodzin.- „Rozwija Pan swoją twórczość, pozostając wiernym samemu sobie oraz swojej publiczności – zarówno podczas występów z zespołem Trubadurzy, jak i w solowej karierze umiał Pan wzruszyć polskiego odbiorcę i przemówić wprost do jego wrażliwości” - napisał Andrzej Duda.

Andrzej Duda/ https://www.rmf24.pl/
Andrzej Duda/ https://www.rmf24.pl/
Andrzej Duda/ https://www.rmf24.pl/

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO NIE CZAS NA WIOSENNE UBRANIA I SPACERY? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI! ZIMA NIE ZAMIERZA SIĘ WYCOFAĆ? ZŁE WIADOMOŚCI DLA OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW

O tym się mówi w Polsce: CO Z NOWYM ŁADEM? RZĄD MIAŁ UJAWNIĆ PLANY 20 MARCA. CO CZEKA POLSKĘ W KOLEJNYM CZASIE? DZIENNIKARZOM DOWIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI PREZENTACJA PROGRAMU

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI