Tancerz i choreograf, Agustin Egurrola to znana osobowość telewizyjna. O ile, o jego zawodowych projektach fani wiedzą całkiem sporo, o tyle mniej informacji posiadają o jego życiu prywatnym. Ostatnio jednak, gwiazdor pochwalił się zdjęciem ukochanej i dziecka.

Agustin Egurrola pokazał małego synka

Agustin Egurrola to znany choreograf, właściciel szkoły tańca oraz – dotychczas – mężczyzna znany szerszemu gronu jako juror talent show i programów tanecznych TVN.

Po latach postanowił jednak zmienić stację – już niebawem widzowie będą mogli oglądać go w roli jurora w „Dance Dance Dance”, programie Telewizji Polskiej. Przejście gwiazdora do konkurencyjnej stacji wzbudziło ogromne emocje.

Znany choreograf Agustin Egurrola całkiem niedawno został po raz drugi ojcem. Choreograf ma już córkę z Niną Tyrką. Choć ich związek się rozpadł, para doczekała się Carmen, która w tym roku kończy 13 lat. Teraz choreograf powitał na świecie swojego synka Oskara, który jest owocem związku z nową żoną Dianą.

Agustin Egurrola postanowił zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie ukochanej żony i synka, który podpisał "Prawdziwa miłość".

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

O tym się mówi w Polsce: JAKA BĘDZIE TEGOROCZNA WIELKANOC DLA POLAKÓW? ŚWIĘTA SPĘDZIMY Z ZAKAZEM PRZEMIESZCZANIA SIĘ? LEKARZE WYJAŚNIAJĄ, DLACZEGO TO WŁAŚCIWA DROGA

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY