Marzena Kipiel-Sztuka znana jest szerszej publiczności z roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety, u gwiazdy prywatnie w ostatnim czasie nie wiodło się najlepiej, o czym wspominała publicznie.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na codzienne życie każdego z nas. Niestety, część osób, np. artyści, ma obecnie sporo pomniejszone dochody, a co niektórzy nie dostają żadnych pieniędzy. Przez to coraz więcej z nich znajduje się w trudnym położeniu.

Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV
Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV

W takiej sytuacji znalazła się właśnie Marzena Kipiel-Sztuka, która na co dzień grała w teatrze. Serial „Świat według Kiepskich” nie jest nagrywany od wiosny 2020 roku, a teatry pozostają zamknięte. Portal WP zauważa, że to spowodowało duże problemy finansowe aktorki, która niejednokrotnie mówiła wprost o tym, że musi korzystać z oszczędności, później jednak zabrakło ich, a sytuacja Halinki z „Kiepskich” była coraz cięższa.

Teraz Marzena Kipiel-Sztuka postanowiła ustosunkować się do plotek, które krążą na temat jej złej sytuacji finansowej. Jak przyznała aktorka faktycznie jej fundusze nie są aktualnie w najlepszej formie, ale plotki o tym, że jest bliska bankructwa są mocno przesadzone. – Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy – powiedziała artystka. Co więcej plotki zaniepokoiły także rodzinę i producentów serialu, którzy zwrócili się do aktorki. Jak wspomniała Marzena Kipiel-Sztuka, dzięki lokacie, na której trzymała pieniądze na mieszkanie udaje jej się przeżyć pandemię.

Niestety aktorka zmaga się z depresją i samotnością. To najbardziej doskwierają podczas pandemii.

Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LŚNIĄCE OKNA TO PRAGNIENIE KAŻDEGO Z NAS! TEN SPOSÓB NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA OKIEN POMOŻE CI W DOMOWYCH PORZĄDKACH

O tym się mówi w Polsce: BYŁY TRENER POLAKÓW W MOCNYCH SŁOWACH O DAWIDZIE KUBACKIM. WBIŁ MU SZPILĘ? STEFAN HORNGACHER NIE COFNIE JUŻ SWOJEJ WYPOWIEDZI O POLSKIM SKOCZKU