Nie ulega wątpliwości, że imię ma ogromny wpływ na osobę, która je nosi. Nadając nam imię tuż po urodzeniu (a czasem planując to jeszcze przed), rodzice często determinują to, kim się staniemy.

Naukowcy postanowili przebadać zależność między imieniem a jego właścicielem oraz jego cechami. Badacze z Moose Roots przyjrzeli się około 15 tysiącom męskich imion. Portal Nowości zauważa, że wnioski są nadzwyczaj interesujące.

Mężczyzna. Źródło: Youtube Slikhaar TV - Mens hair
Mężczyzna. Źródło: Youtube Slikhaar TV - Mens hair

Mężczyźni o tych imionach to geniusze

Jednym z imion, które często noszą geniusze, jest Paul, czyli po polsku – po prostu Paweł. Mężczyźni o tym imieniu mają spore szanse na karierę naukową, powinni znać swoją wartość i odpowiednio się cenić.

Kolejnym dobrym wyborem imienia okazuje się George – Jerzy. W rankingu jeszcze wyżej plasuje się Johann, tj. Jan.

Jeśli nadal nie wiesz, jak nazwać dziecko, możesz wybrać również imię Richard – w polskiej wersji po prostu Ryszard. Twój syn wyrośnie na mądrego, ba, może zostanie naukowcem?

Mężczyzna. Źródło: Youtube Slikhaar TV - Mens hair
Mężczyzna. Źródło: Youtube Slikhaar TV - Mens hair

Okazuje się, że wśród imion geniuszy można znaleźć także jedno z najpopularniejszych chłopięcych imion, tj. James, w naszym języku Jakub. Jeszcze lepiej radzą sobie mężczyźni o imieniu David lub w spolszczonej wersji po prostu Dawid.

Tuż nad nimi plasują się ci, którzy otrzymali na imię Charles (Karol). Trzecie miejsce w rankingu naukowców zajęli posiadacze imienia William (polski Wilhelm).

Druga lokata należy do mężczyzn o imieniu Robert. Według naukowców geniuszami najczęściej okazują się osoby o imieniu John, czyli po polsku Jan.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LŚNIĄCE OKNA TO PRAGNIENIE KAŻDEGO Z NAS! TEN SPOSÓB NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA OKIEN POMOŻE CI W DOMOWYCH PORZĄDKACH

O tym się mówi w Polsce: BYŁY TRENER POLAKÓW W MOCNYCH SŁOWACH O DAWIDZIE KUBACKIM. WBIŁ MU SZPILĘ? STEFAN HORNGACHER NIE COFNIE JUŻ SWOJEJ WYPOWIEDZI O POLSKIM SKOCZKU

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE CHCE DŁUŻEJ MILCZEĆ! PAŁAC BUCKINGHAM POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE STANOWISKO WOBEC HARRY’EGO I MEGHAN. PADŁY MOCNE SŁOWA

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY